Kilka słów

O MNIE

Nazywam się
Anna Gładkowska

Z wykształcenia jestem kosmetyczką z 10 letnim doświadczeniem i linergistką. Moja pasja i miłość do kosmetologii zrodził a się w trakcie studiów na Politechnice Opolskiej. Po trzecim roku zapisałam się do szkoły kosmetycznej i równocześnie ciągnęłam oba kierunki. W 2008 roku ukończyłam szkołę kosmetyczną oraz zostałam absolwentką Politechniki Opolskiej na kierunku Zarządzanie i Marketing.

W 2010 roku otworzyłam w Raciborzu Studio Urody Glamour. Przez te wszystkie lata ukończyłam wiele szkoleń w dziedzinie kosmetyk i wizażu.

STAWIAM NA NATURALNOŚĆ!

Miłość do makijażu permanentnego zrodziła się w momencie, kiedy sama skorzystałam z tej usługi. Od tamtej pory rozpoczęłam szkolenia z tej fascynującej dziedziny branży beauty. Ukończyłam roczną szkołę makijażu permanentnego oraz wiele szkoleń. Swoją wiedzę i umiejętności nieprzerwanie pogłębiam uczestnicząc w warsztatach i szkoleniach z różnych technik makijażu permanentnego, które pozwalają mi na doskonalenie mojej techniki pracy a także bycie na czasie z najnowszymi trendami w świecie mikropimentacji.

W makijażu permanentnym stawiam na naturalność – za jego pomocą pragnę jedynie podkreślić naturalne piękno i skorygować niedoskonałości.

Umów się na bezpłatną konsultację w moim gabinecie w Raciborzu!